O SUNWARRIORU

10001333_10152287786248944_976590417_n

Sunwarrior je rozvíjející se společnost se zdravou výživou. Náš závazek je vyrábět pouze ty nejlepší rostlinné potraviny a doplňky stravy, zatímco prosazujeme humánnost a chráníme naši planetu. Náš cíl je jasný – osvítit tělo, mysl i planetu Zemi. Tyto naše ideály se odrážejí ve všem, co děláme, ať už je to pěstování microgreens (malých rostlinných výhonků) v naší kanceláři nebo ve vyhledávání těch nejkvalitnějších ingrediencí po celém světě při vytváření nového produktu.

Věříme, že rostliny nám poskytují ty nejčistší a nejvydatnější potraviny, bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, enzymy, a také fytonutrienty, kterým teprve začínáme rozumět. Naše těla se dožadují opravdových potravin, obzvláště v dnešní době, kdy veškerou naši stravu silně zpracováváme, čímž si odepíráme možnost využít všechny jejich nutriční výhody.

 

Je nejvyšší čas, abychom se znovu vrátili k přírodě, ke všem nádherným rostlinám, které téměř až čarovně zachytávají sluneční energii a nabízejí nám ji k užitku, a vzali si vše, co nám tak schází.Přidejte se k misi Sunwarrioru a pomozte obnovit svoje tělo, mysl, i celý svět.

Dohromady můžeme opravdu změnit svět, jednoho bojovníka po druhém.Společnost Sunwarrior spatřila světlo světa jednoho teplého odpoledne v Arizoně během festivalu Sedona Raw Spirit. Potkali se dva muži s rozdílnými názory, ale společným snem – vytvořit společnost a produkt, které by obohatili planetu Zemi i její obyvatele.

 

 

 

natureboyNick Stern začal s odšťavňováním ovoce a zeleniny ještě jako náctiletý, čímž si ihned vysloužil přezdívku „Pan Přírodní“. Po dvacítce se naplno věnoval kulturistice a další sporty vykonával poloprofesionálně. V té době naprostá většina profesionálních sportovců konzumovala obrovské množství zvířecích potravin a jejich vedlejších produktů.

Poté, co jeho závodní kariéra skončila, cítil, že je jeho tělo zamořeno odpadními látkami a plné bolestivých zánětů. Zaměřil se proto opět na rostlinné stravování, bolest ustoupila a Nick znovu pocítil duševní i tělesnou pohodu.Denley Fowlke byl poprvé povolán do zbraně v době, kdy se stal otcem dvojčat, které začínaly svoje životy bojem se životu nebezpečnými zdravotními problémy.

Společně se svojí ženou Jan se vydali na strastiplnou pouť s cílem zachránit svoje děti. Denley brzy poznal, že mnoho odpovědí na otázky týkající se zdravotních problémů může být nalezeno ve správné výživě a přírodě.

Tito dva muži spojili dohromady svoje sny, podnikatelské dovednosti a zájem o životní prostředí a vytvořili Sunwarrior, společnost odhodlanou vytvářet ty nejlepší rostlinné výrobky, a zároveň  pěstovat lidskost a chránit planetu Zemi.

Prosvětlete tělo, mysl i naši planetu

Veškerá energie pochází ze slunce. Dokonce i součásti tvořící naše těla se zrodily ve slunečním žáru. Posláním Sunwarrioru je vyhledávat nejlepší zdroje energie – všechny ty zázračné rostliny schopné zachytávat světlo, a využít je v jejich přirozeném stavu k překonání nemocí, zlepšení životní pohody, zvýšení inteligence, sdílení společné moudrosti, prodloužení života a snížení negativního dopadu na nás, naše sousedy a naši planetu Zemi.

Podpořte nás prosím v našem poslání navrácení lidskosti do našich životů. Společně můžeme opravdu změnit svět – jednoho bojovníka po druhém.