ZKUŠENOSTI UŽIVATELŮ

Vašek Kolář

mnohonásobný Mistr světa v cyklotrialu

vasha01LTrénuji každý den na max – kolo + posilovna, bez výjimky. Už během tréninku se těším na čokoládový protein Sunwarrior Blend. Je skvělý na regeneraci, a dodává správné hodnoty tělu. Letošní mistrovství světa 2015 v horké Barceloně obsahovalo tři šestihodinové závody během pěti dnů, a zde bych si tu zátěž bez Sunwarrior proteinu nedokázal představit! Také jsem ho během MS doporučil několika jezdcům, kteří byli velice spokojení a navíc jim chutnal. Během i po závodě jen tak na pití a hydrataci jsem si oblíbil Sunwarrior Ormus supergreens, který je super letní nápoj a dodá příjemné povzbuzení ve vedru.


Michal Volejník

triatlonista, Mistr ČR, Ironman

AD1_0176Všechno vzniklo koncem roku 2013, kdy jsem zjistil, že mám výraznou intoleranci na všechny mléčné produkty (hlavně bílkovinu kasein) a i na lepek. Zorientovat se v této problematice mi chvíli trvalo a výrazně mi též pomohly produkty společnosti Sunwarrior – především rostlinný protein Sunwarrior Blend, jež tvoří nedílnou část mého jídelníčku. Takže, když to shrnu tak v současné době bez lepku, bez mléka + Sunwarrior = velmi silný triatlon.


Debbie Spellman

trenérka, terapeutka, řečnice
Debbie-Spellman

„…očisti svoji mysl..“

Debbie Spellman je terapeutka v oblasti očisty mysli, provozovatelka odborné praxe v Neuro-lingvistickém programování (NLP) a osobní trenérka. Pravidelně přispívá do magazínů, jako jsou Women’s Day Magazine, Energise-Me, Be Naturallyou, Make The World Move, I’m Not Fussy nebo The Relauncher. Debbie věří, že pouze očištěním se od negativních a potlačovaných emocí z minulosti může změnit váš způsob myšlení, uvolnit omezení, která si na sebe kladete a začít milovat a akceptovat vaše pravé já. Jen tak můžete začít prožívat svůj život celým svým nitrem.

Debbie věří, že abychom milovali svůj život, musíme k sobě být upřímní. To obnáší být upřímný k našim hodnotám a k tomu, v co věříme, být otevřený ve svých pocitech i v komunikaci s ostatními (nezáleží na tom, jak těžké to může být), a milovat a přijmout sebe sama se vším všudy; naše chyby, vítězství i negativa. [ http://debbiespellman.com/ ]


Dr. Brian Clement

(PHD, NMD, ředitel Hippokratova Zdravotního Institutu)
Brian-Clement

„…První protein, pod který jsem se kdy podepsal…“

Sunwarrior je první proteinový prášek, pod který jsem se kdy podepsal a který jsem dále doporučoval svým spolupracovníkům. Jeho výhody se zdaleka neomezují jen na nárůst síly a svalové hmoty fytochemickou cestou.

Pomáhá zahnat mnoho vážných onemocnění. [ http://hippocratesinst.org/ ]


Jesse Phillips

Olympijský sportovec
Jesse-Phillips

Jesse je elitní sportovec narozený v Západní Austrálii, který se nám vryl do paměti jako kajakář-sprinter, a to zatraceně dobrý! Jesse se svým parťákem z dvojkajaku Stephenem Birdem jsou díky svojí neutuchající dynamice nedílnou součástí Australského olympijského týmu. Jesse předvádí svůj talent jak na vodě, tak na prknech jeviště.

V Perthu vystupoval v mnoha divadelních představeních, muzikálech, kabaretech, filmech a televizních reklamách. Také díky svému zápalu pro kritické myšlení vystudoval společenské vědy a humanitní studia na Murdochově univerzitě. Tento svůj model myšlení přenesl i na vše týkající se tréninku a výživy, ab získal nejlepší možné výsledky. [ http://www.jessephillips.com.au/ ]


Ken Stone

(profesionální zápasník v soutěžích MMA Pro a UFC)
Ken-Stone
„…Nic se mu nevyrovná…“

„Pro mě jakožto MMA fightera soutěže UFC je důležité jíst jen ty nejkvalitnější potraviny, abych zůstal ve skvělé formě za všech okolností. Vždy mi byl sympatický přirozeně zdravý životní styl, a v posledních několika letech se ze mě stával čím dál zarytější vegan, orientující se na organické, tepelně nezpracované potraviny.

Proteinový prášek od Sunwarrioru byl poslední 2 roky součástí stravovacího režimu mého i mojí rodiny. Dle mého názoru neexistuje nic, co by se mohlo rovnat jeho chuti a příznivým účinkům!“ [ http://en.wikipedia.org ]


Philip McCluskey

(motivační řečník a spisovatel)
Philip-McCluskey

„…abych tělu dodal potřebné bílkoviny…“

Produkty od Sunwarrioru a budování zdravého silného těla jde prostě ruku v ruce. Přidávám raw veganský proteinový prášek od Sunwarrioru do svých zelených smoothies po cvičení, abych dodal tělu potřebné bílkoviny k obnově svalů a cítil se skvěle.

Ormus Greens promění moje zelené polévky a smoothies v probiotické veledílo. Jsou výživné a chutnají znamenitě! [ PhilipMcCluskey.com]


Kevin Gianni

(online seriál The Renegade Health Show)
Kevin-Gianni

Sunwarriror protein je skvělým doplňkem našeho zdravého stravování. Jelikož jsou pro mě bílkoviny nadmíru důležité, zjistil jsem, že potřebuji víc aminokyselin, ale nechtěl jsem se cpát vajíčky, masem nebo syrovátkovým proteinem. S mojí ženou Ammarie přidáváme tento protein pravidelně do našich smoothies.

Také doporučujeme Omnus Greens, abyste dodali tělu chutnou cestou minerály potřebné k udržení zásaditého prostředí a pevného zdraví. Ohledně našich doporučení jsme velice opatrní, ale Sunwarrior dalece přesáhl naše vysoké nároky na kvalitu. [ renegadehealth.com ]


Stephen Bird

Olympijský sportovec
Stephen-Bird

Stephen Bird je elitní sportovec. Narodil se v Jihoafrické republice, ale nyní působí v Západní Austrálii, kde rozvíjí svoji kariéru jeho kolega z dvojkajaku Jesse Phillips.

Stephen je trojnásobný národní šampion v mužském dvojkajaku a členem Canning River Canoe Clubu v západoaustralském Perthu pod vedením svého osobního kouče Ramona Anderssona.

 

Napsat komentář