RÝŽOVÝ PROTEIN – 100% přírodní rýžový bílkovinový prášek v RAW kvalitě

RÝŽOVÝ PROTEIN

proteiny_all          

Vychutnejte si rýžový protein v příchuti: Čokoláda, Vanilka, Neochucený !

KDE KOUPIT
Dokonalý, raw superprotein na rostlinné bázi. Vytvořen pro jedince, kteří si váží svého zdraví a fyzické kondice. Ideální pro ty, kdo chtějí budovat svalstvo, zredukovat podkožní tuk a zlepšit sportovní výkonnost.

no-gmo-sunwarrior

 • Klasický protein od Sunwarrioru je 100% rostlinný, zásadotvorný a poskytuje kompletní škálu esenciálních aminokyselin.
 • Bílkoviny jsou nezbytné pro obnovu svalové tkáně, spalování tuku a budování odolného organismu*
 • Klasický protein od Sunwarrioru je hypoalergenní a vhodný pro všechny – mladé, staré, muže i ženy, nejen pro vegany a vegetariány!
 • Klasický protein od Sunwarrioru je bezlepkový, neobsahuje geneticky modifikované organismy ani žádné chemikálie, kyseliny či rozpouštědla*

Sunwarrior používá původní, nízkoteplotní enzymatický proces, zpracovávající zrna hnědé rýže včetně klíčků, endospermů a otrub. Výsledkem tohoto unikátního procesu je krémový, jemný, výborně rozpustný protein. A co je nejdůležitější, chutná prostě skvěle!

Podrobný popis a detailní informace

Komplexní bílkovina

Protein z hnědé rýže obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin, který si tělo neumí samo vytvořit, ale přesto je nutně potřebuje ke tvorbě veškeré svalové tkáně, hormonů a enzymů, bez kterých neumíme přežít. Rýžový protein, na rozdíl od ostatních rostlinných proteinů nepostrádá žádný z těchto klíčových stavebních kamenů bílkovin. Jeho aminokyselinový profil je srovnatelný se syrovátkovým proteinem a mnohem lepší než u proteinu sójového.

Hypoalergenní

Syrovátkové a sójové proteiny mohou způsobovat alergické reakce a citlivost na potraviny. Syrovátkový protein je vyráběn jako vedlejší produkt mléčných výrobků, takže může lidem s citlivostí na laktózu způsobovat problémy. Bohužel, nejsou sami. Mnoho lidí, kteří snadno snáší mléčné výrobky, se stále trápí plynatostí, nadýmáním a potížemi s trávením. Sója obsahuje fytoestrogeny, které napodobují lidský hormon a způsobují tak problémy. Alergie na sóju jsou také velmi časté. Naproti tomu je rýže neobyčejně bezpečnou, šetrnou a hypoalergenní variantou pro Váš trávící systém. Rýže je dokonalý zdroj bílkovin, které nedráždí žaludek a nezpůsobují nadýmání ani nebezpečné alergické reakce.

Rýžový protein je bezpečnou volbou pro vegany a vegetariány, kteří se chtějí vyhnout živočišným produktům, přítomným v syrovátkových, kaseinových a vaječných proteinech.

A nejen oni z něj mohou těžit ve svůj prospěch. Rýžový protein není pouze pro vegany, představuje totiž hojný zdroj bílkovin a kompletní škálu aminokyselin pro všechny, nezáleží na úrovni aktivity ani na životním stylu.

Regenerace svalů

Jakožto kompletní bílkovina je klasický protein od Sunwarrioru vždy připraven obnovit svalovou tkáň po náročném tréninku. Rýžový protein je vstřebáván o něco pomaleji než syrovátkový, což jej pasuje na post ideálního předtréninkového nápoje a skvělého zdroje bílkovin pro vytrvalostní atlety.

Spalování tuku

Bílkoviny vytváří termický efekt, čímž zahřívají tělo a doslova tak spalují mnohem více kalorií než jakákoliv jiná potravina. To vše se děje proto, že bílkoviny spotřebují více energie při trávení, takže budete pálit kalorie i několik hodin po jídle. Kvalitní zdroje čistých bílkovin, jako jsou ty v rýžovém proteinu, jsou ideálním doplňkem jakékoliv redukční diety.

Doporučené užívání

Smíchejte 1 odměrku s 250 – 300 ml vody, mandlového mléka, kokosového mléka nebo s vaším oblíbeným nápojem. Dobře rozpustný v míchaných nápojích, smoothies apod. Připravené produkty uchovávejte v lednici a spotřebujte tentýž den. Balení skladujte mimo dosah slunečního světla a žáru.

Více informací o Proteinu od Sunwarrior

 • 80% proteinu – protein od Sunwarrioru má nejvyšší obsah proteinu na trhu ze všech raw, nesójových proteinů, vyrobených z celozrnné naklíčené rýže
 • Díky použití procesu zpracování třetí generace jsme vytvořili rostlinný protein s nejlepší chutí na trhu, s jemnou, smetanovou texturou, který je skvěle rozpustný a chutná skvěle, obzvláště ve srovnání s ostatními proteiny, chutnající po křídě a zrní. Používáme původní proces, zpracovávající vnitřní živné pletivo a otruby z raw celozrnné naklíčené hnědé rýže. Tento unikátní proces dává vzniknout prvnímu kompletně hypoalergennímu proteinu, který disponuje všemi 9 esenciálními i neesenciálními aminokyselinami s perfektně vyváženým aminokyselinovým profilem
 • Protein Sunwarrior je z 98% shodný s mateřským mlékem a honosí se 98,2 stravitelností, což z něj činí jeden z nejlépe stravitelných a efektivních proteinů v porovnání se sójovými a syrovátkovými proteiny.
 • Nejvyšší hodnota čisté vstřebatelnosti ze všech rostlinných proteinů a nejvyšší podíl aminokyselin, schopných se přeměnit na bílkovinu
 • Sunwarrior vzniknul nízkoteplotním, přírodním enzymatickým procesem, při kterém nebylo použito chemikálií ani kyselé hydrolýzy (jak se tomu děje u většiny proteinů).
 • Sunwarrior Protein je přírodně bohatý na vitamíny i minerály a obsahuje vysoké množství antioxidantů, tokoferolu, tokotrienolu a dalších důležitých látek, jako jsou tiamin, riboflavin, niacin, fosfor, železo a draslík.
 • Používáním proteinu od Sunwarrioru zvyšujete účinnost a vstřebatelnost vitamínů a minerálů. Existuje přímá úměra mezi užíváním Sunwarrior Proteinu a vstřebáváním vitamínů.
 • Sunwarrior je tak lehce stravitelný, že jej mohou bez problémů užívat kojenci, dospělí i lidé pokročilejšího věku. Světová Zdravotnická Organizace do budoucna vážně zvažuje používání Sunwarrior Proteinu k výživě špatně živených jedinců pro jeho hypoalergenní vlastnosti a prokazatelně výtečnou vstřebatelnost.
 • Existují klinické testy, které naznačují, že protein od Sunwarrioru napomáhá vstřebatelnosti vitamínů u pacientů trpících chorobou AIDS. Ukázala se jasná souvislost mezi užíváním Sunwarrior proteinu a vstřebáváním vitamínů u pacientů trpících AIDS tam, kde ostatní proteiny při jejich užívání nevykazovaly dostatečnou součinnost.
 • Hubnutí – Klinické testy, prováděné v Japonsku naznačují, že zařazení rýžového proteinu do svého stravování může přispět k redukci Vaší hmotnosti, a to především díky jeho vysoké míře vstřebatelnosti.
 • Cholesterol – Klinické testy ukazují, že Sunwarrior má potenciál ke snižování cholesterolu. Americký úřad pro zemědělství jej momentálně testuje, aby zjistil, zda může přispět ke snižování vysokého krevního tlaku.
 • Na rozdíl od ostatních výrobců při procesu extrakce nepoužíváme ani chemikálie, ani kyselou hydrolýzu. Při tomto 100 % organickém procesu pracujeme pouze s přírodními enzymy.

 


Klasický Protein Čokoládový

protein-cokoladovySložení: Tepelně nezpracovaná bílkovina z celozrnné hnědé rýže, tepelně nezpracované organické kakao, přírodní vanilková příchuť, čokoládový extrakt, rýžový oligodextrin, stévie, xantanová guma, pravá mořská sůl, pektin.

Nutriční informace
Velikost porce: 1 odměrka (21 gramů)
Počet porcí:
- 23 v balení 0,5 kg
- 47 v balení 1 kg

Množství v porci
Kalorií: 80                                                                  Kalorií z tuku: 0

% DDD*
Tuky celkem 1g 0%
     nasycené tuky 0g 0%
     transmastné tuky 0g **
Cholesterol 0mg 0%
Sodík 230mg 2%
Sacharidy celkem 3g 1%
     Vláknina 2g 8%
     Cukry 0g **
Bílkoviny 17g 32%
Vitamín A 0% Vitamín C 0%
Vápník 6% Železo 15%
*DDD je založeno na dietě o 2000 kaloriích. **DDD nebylo stanoveno.

Aminokyselinový profil na jednu porci:

Alanin 784 mg
Arginin 1091 mg
Kyselina Aspartová 1456 mg
Cystin 384 mg
Kyselina glutamová 2754 mg
Glycin 504 mg
Histidin 358 mg
Izoleucin 933 mg
Leucin 1456 mg
Lysin 819 mg
Metionin 368 mg
Fenylalanin 701 mg
Prolin 976 mg
Serin 787 mg
Treonin 760 mg
Tryptofan 250 mg
Tyrozin 656 mg
Valin 963 mg

 

Klasický Protein Vanilkový

protein-vanilkovySložení: Tepelně nezpracovaná bílkovina z celozrnné hnědé rýže, rýžový oligodextrin, vanilkový extrakt, stévie, xantanová guma, pravá mořská sůl, pektin.

Nutriční informace
Velikost porce: 1 odměrka (21gramů)
Počet porcí:
- 23 v balení 0,5 kg
- 47 v balení 1 kg

Množství v porci

Kalorií: 80                                                                  Kalorií z tuku: 0

% DDD*
Tuky celkem 0g 0%
     nasycené tuky 0g 0%
     transmastné tuky 0g **
Cholesterol 0mg 0%
Sodík 55mg 2%
Sacharidy celkem 4g 1%
     Vláknina 2g 8%
     Cukry 1g **
Bílkoviny 15g 30%
Vitamín A 0% Vitamín C 0%
Vápník 6% Železo 10%
*DDD je založeno na dietě o 2000 kaloriích. **DDD nebylo stanoveno.

Aminokyselinový profil na jednu porci:

Alanin 735 mg
Arginin 1023 mg
Kyselina Aspartová 1365 mg
Cystin 360 mg
Kyselina glutamová 2582 mg
Glycin 473 mg
Histidin 336 mg
Izoleucin 875 mg
Leucin 1365 mg
Lysin 768 mg
Metionin 345 mg
fenylalanin 657 mg
Prolin 915 mg
Serin 738 mg
Treonin 713 mg
Tryptofan 234 mg
Tyrozin 615 mg
Valin 903 mg

 

Klasický Protein Neochucený

protein-natural
Složení
: Tepelně nezpracovaná bílkovina z celozrnné hnědé rýže

Nutriční informace
Velikost porce: 1 odměrka (21gramů)
Počet porcí:
- 23 v balení 0,5 kg
- 47 v balení 1 kg

Množství v porci
Kalorií: 80                                                                  Kalorií z tuku: 0

% DDD*
Tuky celkem 1g 0%
     nasycené tuky 0g 0%
     transmastné tuky 0g **
Cholesterol 0mg 0%
Sodík 230mg 1%
Sacharidy celkem 3g 1%
     Vláknina 2g 0%
     Cukry 0g **
Bílkoviny 17g 34%
Vitamín A 0% Vitamín C 0%
Vápník 6% Železo 15%
*DDD je založeno na dietě o 2000 kaloriích. **DDD nebylo stanoveno.

Aminokyselinový profil na jednu porci:

Alanin 833 mg
Arginin 1159 mg
Kyselina Aspartová 1547 mg
Cystin 408 mg
Kyselina glutamová 2926 mg
Glycin 536 mg
Histidin 380 mg
Izoleucin 991 mg
Leucin 1547 mg
Lysin 870 mg
Metionin 391 mg
fenylalanin 745 mg
Prolin 1037 mg
Serin 836 mg
Treonin 808 mg
Tryptofan 266 mg
Tyrozin 697 mg
Valin 1023 mg

Grafy:

protein_sunwarrior_aminoacid

protein_sunwarrior_aminoacid_3

protein_sunwarrior_aminoacid_2

Stejně jako v případě každého jiného výživového doplňku, měli byste konzultovat i užití tohoto produktu s lékařem ještě před zahájením stravovacího režimu obsahující tento výrobek.
*Toto prohlášení nebylo zhodnoceno Úřadem pro potraviny a léčiva. Tento produkt není určen k diagnóze, léčbě ani prevenci jakékoliv choroby.