VITAMIN MINERAL RUSH – přírodní vitamíny a minerály ve formě roztoku

VITAMIN MINERAL RUSH

mineral-rush 

Vitamin Mineral Rush: stvořen přírodou

KDE KOUPIT

Tekutý Vitamin Mineral Rush pochází kompletně z nezpracovaných rostlinných zdrojů a neobsahuje žádné syntetické látky. Tyto přírodní složky jsou napěchované fytoživinami, které pomáhají doručovat náš patentovaný organický rostlinný minerální komplex a zvyšují tak jeho využitelnost.

no-gmo-sunwarrior

Tekutý Vitamin Mineral Rush byl stvořen přírodou, odvozený z organických rostlin nebo rostlin rostoucích ve volné přírodě. Tyto přírodní zdroje jsou spojeny, aby vytvořily ideální raw doplněk stravy nejvyšší kvality. Účinný komplex vitamínů B doplňuje kompletní spektrum minerálů a další zdraví prospěšné vitamíny.

 •  Žádná syntetika
 •  Žádné chemikálie
 •  Žádná plnidla
 •  Bez obsahu sóji
 •  Bezlepkový

Stejně jako v případě každého jiného výživového doplňku, měli byste konzultovat i užití tohoto produktu s lékařem ještě před zahájením stravovacího režimu obsahující tento výrobek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste osoba kojící, těhotná nebo zvažující těhotenství, měla byste zkonzultovat užívání tohoto produktu s lékařským odborníkem dříve, než jej začnete užívat.

*Toto prohlášení nebylo zhodnoceno Úřadem pro potraviny a léčiva. Tento produkt není určen k diagnóze, léčbě ani prevenci jakékoliv choroby.  

Podrobný popis a detailní informace

Kyselina fulvová

Kyselina fulvová (neplést s kyselinou listovou) je přírodní složka, nacházející se v bohatém, organickém humusu nebo v jakékoliv organické půdě bohaté na živiny. Vzniká při procesu, při kterém mikroby rozkládají organické látky. Tyto mikroby v rámci symbiózy obepínají kořeny rostlin. Zatímco tyto rostliny poskytují mikrobům ochranu proti slunci a větru, mikroby slouží rostlinám jako dokonalý prostředník při vstřebávání vitamínů a minerálů ze země.

Kyselina fulvová není ani kyselina, ani minerál, ale malá komplexní částečka s unikátní schopností přitahovat a udržet negativní i pozitivní ionty. To z ní dělá nepostradatelného kurýra vitamínů a minerálů.

 •  přepravce živin, pomáhající trávení, vstřebávání a asimilaci
 •  zlepšuje vstřebatelnost a biologickou dostupnost potravin a suplementů
 •  polyelektrolyt podporující zavodňování
 •  má funkci antioxidantu, vymetá z organismu volné radikály
 •  nabaluje na sebe odpad a toxiny a vyvádí je ven z těla, čímž jej detoxikuje
 •  zvyšuje produktivitu mnoha enzymů, zapojuje se do procesu trávení, metabolismu,  syntézy bílkovin, asistuje při obnově buněk

Vitamíny

Vitamíny v našem Vitamin Mineral Rush pocházejí pouze z organických rostlinných zdrojů, včetně hojného množství vitamínů skupiny B a vitamínu D3 z lišejníku. Tekuté skupenství tohoto mocného suplementu napomáhá využitelnosti důležitých vitamínů, které tělo potřebuje ke správnému fungování. Tyto vitamíny jsou užívány v celém našem těla k řízení metabolismu a k budování a opravě tkáně. Mimo jiné také slouží jako antioxidanty a klíčové součásti hormonů a neuropřenašečů.

Většina ostatních multivitamínů spoléhá na syntetické látky, vitamíny produkované v laboratořích za užití kamenouhelného dehtu, vedlejších ropných produktů, acetonu, acetylenu, chemikálií a kyselin. Tyto syntetické vitamíny se nenacházejí přirozeně v žádné stravě a mají nepříznivé vedlejší účinky. Sunwarrior nepoužívá naprosto žádná syntetika, chemikálie, plnidla, pojidla ani umělé přísady. Vitamin Mineral Rush obsahuje pouze vitamíny a minerály, které naše tělo bez potíží rozezná a zužitkuje.

 •  raw veganské vitamíny pro pevnější zdraví
 •  žádná syntetika, pouze přírodní rostliny, ovoce, zelenina a bylinky
 •  žádné umělé přísady, které může tělo zpracovat jako neznámou nebo toxickou látku
 •  bohatý zdroj vitamínů skupiny B, beta-karotenu (vitamín A), vitamínu C, vitamínu E a  vitamínu D3

Makrominerály

Vitamin Mineral Rush také obsahuje základní makrominerály, jako jsou vápník, hořčík, fosfor, draslík, a síra. Pro lepší vstřebatelnost jsou tyto minerály rozptýleny v tekutině s kyselinou fulvovou.

 •  jelikož dobře vyživují buňky, navozují pocit tělesné i duševní pohody
 •  působí jako základní stavební kámen pro enzymy celého těla
 •  pomáhají důkladně hydratovat
 •  jsou klíčovými složkami metabolismu i trávení
 •  pomáhá budovat silné svaly a kosti

Stopové minerály

Stopové minerály zahrnují železo, mangan, měď, jód, molybden a selen. Jsou sice potřebné pouze v malém množství, ale stále nesmírně důležité pro transport kyslíku, tělesný růst a vývoj, opravu tkání, zdraví kostí, tvorbu chrupavky a údržbu buněčných membrán. Obsahuje více než 60 dalších minerálů. Mnoho představuje velký přínos pro naše tělo, přesto že nejsou počítány mezi základní minerály.

 •  rozpuštěny v kyselině fulvové pro snadné trávení, vstřebávání a přijetí
 •  pečlivě vyživuje buňky pro pocit životní pohody
 •  kyselina fulvová pomáhá absorbovat pouze takové množství, jaké tělo umí využít
 •  jejich nedostatek způsobuje šedivění vlasů, vrásky a další projevy stárnutí

Nutriční informace

Velikost porce: 2 čajové lžičky denně

Počet porcí v balení: 24

 

Množství v porci % DDD
Vitamín A (organické karotenoidy) 5000 IU 100%
Vitamín B1 (organický rostlinný zdroj)** 4,0 mg 275%
Vitamín B2 (organický rostlinný zdroj)** 2,4 mg 142%
Vitamín B3 (organický rostlinný zdroj)** 4,3 mg 21%
Vitamín B5 (organický rostlinný zdroj)** 4,4 mg 44%
Vitamín B6 (organický rostlinný zdroj)** 2,8 mg 140%
Vitamín B9 (organický rostlinný zdroj)** 1,6 mg 400%
Vitamín B12 (methylcobalamin) 12,0 mcg 200%
Vitamín C (50% extrakt z organické amly) 60,0 mcg 100%
Vitamín D3 (organický rostlinný zdroj) 520 IU 130%
Vitamín E (organický rostlinný zdroj) 40 IU 133%
Železo*** (organický rostlinný zdroj) 1,0 mcg 5%
Jód*** (organický rostlinný zdroj) 6,3 mcg 4%
Molybden*** 1,3 mcg 2%
Chrom*** 1,4 mcg 1%
Minerální komplex 28,0 mcg *
Patentovaná směs****  Další složky: čištěná voda, stévie

 

Procenta doporučené denní dávky jsou stanovena podle stravovacího plánu o 2000 kaloriích. Vaše denní dávka se může lišit v závislosti na Vašem kalorickém výdeji. Hodnoty doporučené denní dávky měřeny v době přípravy produktu.

*Doporučená denní dávka nebyla stanovena

** Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6 a B9 pocházejí z certifikované organické směsi z guavy, bazalky svaté a extraktu z citrónu.

*** Železo, Jód, Chrom a Molybden i veškeré stopové prvky pocházejí z organických rostlinných minerálních zdrojů.  

**** Náš organický minerální komplex je vyráběn v přírodě a obsahuje stopové množství těchto minerálů a prvků: baryum, bizmut, bor, bromid, vápník, uhlík, cezium, kobalt, měď, europium, gadolinium, galium, germanium, zlato, hafnium, holmium, vodík, indium, jód, iridium, železo, lanthan, lithium, lutecium, hořčík, mangan, molybden, neodym, nikl, niobium, dusík, kyslík, palladium, fosfor, platina, draslík, prazeodym, rhenium, rubidium, samarium, skandium, selen, oxid křemičitý, stříbro, sodík, stroncium, síra, tantal, tellur, terbium, thulium, cín, titan, wolfram, vanad, ytterbium, yttrium, zinek, zirkonium.