IMMUNE SHIELD – Imunitní štít

IMMUNE SHIELD

immune-shield  

Immune Shield: poskytuje nejúčinnější stříbro pro správné trávení a vstřebávání živin

KDE KOUPIT

Immune Shield je přírodní minerální komplex tvořený kyselinou fulvovou, posílený o ionty stříbra. Tento komplex poskytuje to nejúčinnější stříbro pro správné trávení a vstřebávání živin. Přítomnost stříbrných iontů, které byly do výrobku přidány pomocí patentované technologie, dodává převratný druh stříbra k podpoře imunitního systému. Tyto molekuly zajišťují účinnější způsob distribuce stříbrných iontů po celém těle bezpečným způsobem, a to i ve vysokých dávkách (více než 50 ppm), aniž by hrozilo nebezpečí nahromadění přebytečných částic stříbra ve svalové tkáni. Tento obohacený komplex Vám zaručuje maximální stupeň účinnosti, ochrany a výkonnosti.

 •  Immune Shield dodává mikroionty stříbra a 71 stopových minerálů do všech tkání,  tekutin a buněk, čímž podporuje imunitní systém v boji proti útokům z venčí
 •  stříbro velikosti iontů je menší a lépe vstřebatelné než koloidní stříbro
 •  může být užíván denně pro podporu imunity, nebo každých 20 až 30 minut při jakýchkoliv příznacích obtíží

Stejně jako v případě každého jiného výživového doplňku, měli byste konzultovat i užití tohoto produktu s lékařem ještě před zahájením stravovacího režimu obsahující tento výrobek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste osoba kojící, těhotná nebo zvažující těhotenství, měla byste zkonzultovat užívání tohoto produktu s lékařským odborníkem dříve, než jej začnete užívat.

*Toto prohlášení nebylo zhodnoceno Úřadem pro potraviny a léčiva. Tento produkt není určen k diagnóze, léčbě ani prevenci jakékoliv choroby.  

Podrobný popis a detailní informace

Iontové stříbro

Stříbrné ionty jsou nejmenší možné částečky stříbra. Tyto atomy jsou germicidní, zabíjejí plísně, bakterie, parazity a velké množství virů. Stříbro bylo užíváno jako antibiotikum po celá staletí a je stále používáno k léčbě popálenin a čištění a sterilizaci nemocničního vybavení, které nemůže být zahříváno.

 •  nakopává imunitní systém a urychluje proces léčby
 •  iontové stříbro je bezpečnější a účinnější než stříbro koloidní
 •  atomy stříbra jsou jednodušeji rozptylovány v tekutinách, což zaručuje lepší  vstřebatelnost
 •  kyselina fulvová dodává stříbrné ionty do buněk
 • kyselina fulvová zabraňuje hromadění stříbra ve tkáni

 Kyselina fulvová

Kyselina fulvová (neplést s kyselinou listovou) je přírodní složka, nacházející se v bohatém, organickém humusu nebo v jakékoliv organické půdě bohaté na živiny. Vzniká při procesu, při kterém mikroby rozkládají organické látky. Tyto mikroby v rámci symbiózy obepínají kořeny rostlin. Zatímco tyto rostliny poskytují mikrobům ochranu proti slunci a větru, mikroby slouží rostlinám jako dokonalý prostředník při vstřebávání vitamínů a minerálů ze země.

Kyselina fulvová není ani kyselina, ani minerál, ale malá komplexní částečka s unikátní schopností přitahovat a udržet negativní i pozitivní ionty. To z ní dělá nepostradatelného kurýra vitamínů a minerálů.

 •  přepravce živin, pomáhající trávení, vstřebávání a asimilaci
 •  zlepšuje vstřebatelnost a biologickou dostupnost potravin a suplementů
 •  polyelektrolyt podporující zavodňování
 •  má funkci antioxidantu, vymetá z organismu volné radikály
 •  nabaluje na sebe odpad a toxiny a vyvádí je ven z těla, čímž jej detoxikuje
 •  zvyšuje produktivitu mnoha enzymů, zapojuje se do procesu trávení, metabolismu, syntézy bílkovin, asistuje při obnově buněk

 Makrominerály

Immune Shield také obsahuje základní makrominerály, jako jsou vápník, hořčík, fosfor, draslík, a síra. Pro lepší vstřebatelnost jsou tyto minerály rozptýleny v tekutině s kyselinou fulvovou.

 •  jelikož dobře vyživují buňky, navozují pocit tělesné i duševní pohody
 •  působí jako základní stavební kámen pro enzymy celého těla
 •  pomáhají důkladně hydratovat
 •  jsou klíčovými složkami metabolismu i trávení
 •  pomáhá budovat silné svaly a kosti

Stopové minerály

Stopové minerály zahrnují železo, mangan, měď, jód, molybden a selen. Jsou sice potřebné pouze v malém množství, ale stále nesmírně důležité pro transport kyslíku, tělesný růst a vývoj, opravu tkání, zdraví kostí, tvorbu chrupavky a údržbu buněčných membrán. Immune Shield obsahuje více než 60 dalších minerálů. Mnoho představuje velký přínos pro naše tělo, přesto že nejsou počítány mezi základní minerály.

  • rozpuštěny v kyselině fulvové pro snadné trávení, vstřebávání a přijetí
  • pečlivě vyživuje buňky pro pocit životní pohody
  • kyselina fulvová pomáhá absorbovat pouze takové množství, jaké tělo umí využít
  • jejich nedostatek způsobuje šedivění vlasů, vrásky a další projevy stárnutí

Nutriční informace

Velikost porce: ½ čajové lžičky (2,5 ml)

Počet porcí v balení: 95

Množství v porci % DDD
Stříbro velikosti iontů (50 ppm) 2,4 mg *
Patentovaná směs **
Další složky: Čištěná voda

 

Hodnoty doporučené denní dávky měřeny v době přípravy produktu.

Doporučené užití: ½ čajové lžičky každých 20-30 minut v případě jakýchkoliv příznaků, nebo ½ čajové lžičky denně pro odolný imunitní systém

** Komplex Immune Shield je komplex kyseliny fulvové přírodního původu, obsahující stopové množství těchto minerálů a prvků: baryum, bizmut, bor, bromid, vápník, uhlík, cezium, kobalt, měď, europium, gadolinium, galium, germanium, zlato, hafnium, holmium, vodík, indium, jód, iridium, železo, lanthan, lithium, lutecium, hořčík, mangan, molybden, neodym, nikl, niobium, dusík, kyslík, palladium, fosfor, platina, draslík, prazeodym, rhenium, rubidium, samarium, skandium, selen, oxid křemičitý, stříbro, sodík, stroncium, síra, tantal, tellur, terbium, thulium, cín, titan, wolfram, vanad, ytterbium, yttrium, zinek, zirkonium

Neotevřené balení skladujte mimo přímý dosah slunečního světla a žáru

*Doporučená denní dávka nebyla stanovena