VITAMÍNY PRO NI a NĚJ – 100% přírodní produkt čerstvých rostlinných zdrojů v BIO & RAW

VITAMÍNY PRO NI/NĚJ

vitaminy  

Vitamíny pro NI / NĚJ: energizující raw vitamíny a minerály

KDE KOUPIT

Příroda nám dodává veškeré energizující raw vitamíny a minerály, které potřebujeme, koncentrovány v rostlinných potravinách, které běžně jíme. Bohužel, naše půda je zbavena potřebných živin a stále více z nás jí méně životodárných organických rostlin. Je nejvyšší čas hledat řešení zpět v přírodě. Vitamíny Sunwarrior jsou čistě přírodní, pocházejí pouze z rostlinných zdrojů a jsou tepelně nezpracované. Každá kapsle pochází přímo z přírodních potravin, které nám tolik chybí. Jsou napěchované vitamíny, minerály, fytonutrienty, enzymy a antioxidanty.

no-gmo-sunwarrior

 •  vysoce vstřebatelné*
 •  bohaté na antioxidanty*
 •  bylinky zpomalující stárnutí*
 •  živé probiotické kultury a enzymy*
 •  patentovaná směs pro delší život*
 •  žádná pojidla ani plnidla*
 •  z raw zdroje potravin

VITAMÍNY PRO NI

Složení: Organická vitamínová a minerální směs: kari, guava, citrón, sesbánie, amla, bazalka svatá, extrakt z oreláníku barvířského. Směs dlouhověkosti: Kultivovaný organický mladý ječmen, organický kořen kurkumy, organická rhodiola rosea, muira puama, kořen rdesna mnohokvětého, organický plod borůvky, organický kořen macy, extrakt z grepových jader, organický cordyceps, směs enzymů (amyláza, celuláza, proteáza, laktáza, lipáza, maltáza, bromelain a invertáza), probiotická směs 2 miliard KTJ*** (Lactobacillus, Acidophilus, Lactobacillus Casei, Lacto Bacillus Rhamnosus, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Salivarius,  Lactobacillus Plantarum and Lactobacillus Lactis), a stopové minerály na rostlinné bázi. *** V době výroby.

Další složky: Košer organická želatina.

Doporučené užití: 1 kapsle 3 krát denně společně s jídlem.

Stejně jako v případě každého jiného výživového doplňku, měli byste konzultovat i užití tohoto produktu s lékařem ještě před zahájením stravovacího režimu obsahující tento výrobek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste osoba kojící, těhotná nebo zvažující těhotenství, měla byste zkonzultovat užívání tohoto produktu s lékařským odborníkem dříve, než jej začnete užívat.

*Toto prohlášení nebylo zhodnoceno Úřadem pro potraviny a léčiva. Tento produkt není určen k diagnóze, léčbě ani prevenci jakékoliv choroby.  

Podrobný popis a detailní informace

Recept na dlouhověkost

Raw Vitamins For Her obsahují směs protistárnoucích bylinek a superpotravin, bohatých na antioxidanty a fytoživiny, které ochraňují pokožku, oči, mozek, klouby a srdci před volnými radikály. Ty způsobují poškození buněk, což vede k předčasnému stárnutí. Tyto bylinky a rostliny byly pečlivě vybrány pro své protistárnoucí vlastnosti a poté zkombinovány s vitamíny od Sunwarrioru. Dokonalou součinnost všech složek můžete cítit po celém těle.

Vitamíny

Vitamíny v našich Vitamins For Her pocházejí pouze z organických rostlinných zdrojů, včetně hojného množství vitamínů skupiny B a vitamínu D3 z lišejníku. Tyto vitamíny jsou užívány v celém našem těla k řízení metabolismu a k budování a opravě tkáně. Mimo jiné také slouží jako antioxidanty a klíčové součásti hormonů a neuropřenašečů.

Většina ostatních multivitamínů spoléhá na syntetické látky, vitamíny produkované v laboratořích za užití kamenouhelného dehtu, vedlejších ropných produktů, acetonu, acetylenu, chemikálií a kyselin. Tyto syntetické vitamíny se nenacházejí přirozeně v žádné stravě a mají nepříznivé vedlejší účinky. Sunwarrior nepoužívá naprosto žádná syntetika, chemikálie, plnidla, pojidla ani umělé přísady. Vitamins For Her obsahují pouze vitamíny a minerály, které naše tělo bez potíží rozezná a zužitkuje.

 • raw veganské vitamíny pro pevnější zdraví
 • žádná syntetika, pouze přírodní rostliny, ovoce, zelenina a bylinky
 • žádné umělé přísady, které může tělo zpracovat jako neznámou nebo toxickou látku
 • bohatý zdroj vitamínů skupiny B, beta-karotenu (vitamín A), vitamínu C, vitamínu E a vitamínu D3

 Makrominerály

Vitamins For Her také obsahují základní makrominerály, jako jsou vápník, hořčík, fosfor, draslík, a síra. Pro lepší vstřebatelnost jsou tyto minerály rozptýleny v tekutině s kyselinou fulvovou.

 • jelikož dobře vyživují buňky, navozují pocit tělesné i duševní pohody
 • působí jako základní stavební kámen pro enzymy celého těla
 • pomáhají důkladně hydratovat
 • jsou klíčovými složkami metabolismu i trávení
 • pomáhá budovat silné svaly a kosti

 Stopové minerály

Stopové minerály zahrnují železo, mangan, měď, jód, molybden a selen. Jsou sice potřebné pouze v malém množství, ale stále nesmírně důležité pro transport kyslíku, tělesný růst a vývoj, opravu tkání, zdraví kostí, tvorbu chrupavky a údržbu buněčných membrán. Imunitní Štít obsahuje více než 60 dalších minerálů. Mnoho představuje velký přínos pro naše tělo, přesto že nejsou počítány mezi základní minerály.

 • rozpuštěny v kyselině fulvové pro snadné trávení, vstřebávání a přijetí
 • pečlivě vyživují buňky pro pocit životní pohody
 • kyselina fulvová pomáhá absorbovat pouze takové množství, jaké tělo umí využít
 • jejich nedostatek způsobuje šedivění vlasů, vrásky a další projevy stárnutí

Nutriční informace

Velikost porce: 3 kapsle

Počet porcí v balení: 30

Vláknina:                              <1g                                         1%

 

Množství v porci % DDD
**Vitamín A 5000 IU 100%
*Vitamín B1 25 mg 1560%
*Vitamín B2 25 mg 1380%
*Vitamín B3 35 mg 175%
*Vitamín B5 60 mg 1200%
*Vitamín B6 50 mg 2500%
*Vitamín B12†† 6 mcg 100%
*Folát 400 mcg 100%
*Vitamín C 100 mcg 150%
*Vitamín D3 800 iu 200%
*Železo 18 mg 100%
*Vitamín E 100 iu 665%
**Vitamín K2 6 mcg 10%
*Biotin 100 mcg 33%
*Vápník 20 mg 2%
*Zinek 7,5 mg 70%
 *Měď 1,5 mcg 10%
*Chróm 120 mcg 100%
*Mangan 2 mg 100%
*Draslík 20 mg 1%
*Selen 70 mcg 33%
*Hořčík 10 mg 3%

 

Procenta doporučené denní dávky jsou stanovena podle stravovacího plánu o 2000 kaloriích. Vaše denní dávka se může lišit v závislosti na Vašem kalorickém výdeji. Hodnoty doporučené denní dávky měřeny v době balení produktu.

*Z organického rostlinného zdroje.

**Z rostlinného zdroje.

†† Mehtylcobalarnin B12

 

VITAMÍNY PRO NĚJ

Příroda nám dodává veškeré energizující, raw vitamíny a minerály, které potřebujeme, koncentrovány v rostlinných potravinách, které běžně jíme. Bohužel, naše půda je zbavena potřebných živin a stále více z nás jí méně životodárných organických rostlin. Je nejvyšší čas hledat řešení zpět v přírodě. Vitamíny Sunwarrior jsou čistě přírodní, pocházejí pouze z rostlinných zdrojů a jsou tepelně nezpracované. Každá kapsle pochází přímo z přírodních potravin, které nám tolik chybí. Jsou napěchované vitamíny, minerály, fytonutrienty, enzymy a antioxidanty.

no-gmo-sunwarrior

 • vysoce vstřebatelné*
 • bohaté na antioxidanty*
 • bylinky zpomalující stárnutí*
 • živé probiotické kultury a enzymy*
 • patentovaná směs pro delší život*
 • žádná pojidla ani plnidla*
 • z raw zdroje potravin

Složení: Organická vitamínová a minerální směs: kari, guava, citrón, sesbánie, amla, bazalka svatá, extrakt z oreláníku barvířského. Směs dlouhověkosti: Kultivovaný organický mladý ječmen, organický kořen kurkumy, kvercetin, organická rhodiola rosea, sibiřský ženšen, kořen rdesna mnohokvětého, organický plod borůvky, organický kořen macy, extrakt z grepových jader, organický cordyceps, směs enzymů (amyláza, celuláza, proteáza, laktáza, lipáza, maltáza, bromelain a invertáza), probiotická směs 2 miliard KTJ*** (Lactobacillus, Acidophilus, Lactobacillus Casei, Lacto Bacillus Rhamnosus, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Salivarius,  Lactobacillus Plantarum and Lactobacillus Lactis), a stopové minerály na rostlinné bázi. *** V době výroby.

Další složky: Košer organická želatina.

Doporučené užití: 1 kapsle 3 krát denně společně s jídlem.

Stejně jako v případě každého jiného výživového doplňku, měli byste konzultovat i užití tohoto produktu s lékařem ještě před zahájením stravovacího režimu obsahující tento výrobek. Uchovávejte mimo dosah dětí.

*Toto prohlášení nebylo zhodnoceno Úřadem pro potraviny a léčiva. Tento produkt není určen k diagnóze, léčbě ani prevenci jakékoliv choroby.  

Podrobný popis a detailní informace

 Recept na dlouhověkost

Raw Vitamins For Him obsahují směs protistárnoucích bylinek a superpotravin, bohatých na antioxidanty a fytoživiny, které ochraňují pokožku, oči, mozek, klouby a srdce před volnými radikály. Ty způsobují poškození buněk, což vede k předčasnému stárnutí. Tyto bylinky a rostliny byly pečlivě vybrány pro své protistárnoucí vlastnosti a poté zkombinovány s vitamíny od Sunwarrioru. Dokonalou součinnost všech složek můžete cítit po celém těle.

Vitamíny

Vitamíny v našich Vitamins For Him pocházejí pouze z organických rostlinných zdrojů, včetně hojného množství vitamínů skupiny B a vitamínu D3 z lišejníku. Tyto vitamíny jsou užívány v celém našem těla k řízení metabolismu a k budování a opravě tkáně. Mimo jiné také slouží jako antioxidanty a klíčové součásti hormonů a neuropřenašečů.

Většina ostatních multivitamínů spoléhá na syntetické látky, vitamíny produkované v laboratořích za užití kamenouhelného dehtu, vedlejších ropných produktů, acetonu, acetylenu, chemikálií a kyselin. Tyto syntetické vitamíny se nenacházejí přirozeně v žádné stravě a mají nepříznivé vedlejší účinky. Sunwarrior nepoužívá naprosto žádná syntetika, chemikálie, plnidla, pojidla ani umělé přísady. Vitamins For Him obsahují pouze vitamíny a minerály, které naše tělo bez potíží rozezná a zužitkuje.

 • raw veganské vitamíny pro pevnější zdraví
 • žádná syntetika, pouze přírodní rostliny, ovoce, zelenina a bylinky
 • žádné umělé přísady, které může tělo zpracovat jako neznámou nebo toxickou látku
 • bohatý zdroj vitamínů skupiny B, beta-karotenu (vitamín A), vitamínu C, vitamínu E a vitamínu D3

Makrominerály

Vitamins For Her také obsahují základní makrominerály, jako jsou vápník, hořčík, fosfor, draslík, a síra. Pro lepší vstřebatelnost jsou tyto minerály rozptýleny v tekutině s kyselinou fulvovou.

 • jelikož dobře vyživují buňky, navozují pocit tělesné i duševní pohody
 • působí jako základní stavební kámen pro enzymy celého těla
 • pomáhají důkladně hydratovat
 • jsou klíčovými složkami metabolismu i trávení
 • pomáhá budovat silné svaly a kosti

Stopové minerály

Stopové minerály zahrnují železo, mangan, měď, jód, molybden a selen. Jsou sice potřebné pouze v malém množství, ale stále nesmírně důležité pro transport kyslíku, tělesný růst a vývoj, opravu tkání, zdraví kostí, tvorbu chrupavky a údržbu buněčných membrán. Imunitní Štít obsahuje více než 60 dalších minerálů. Mnoho představuje velký přínos pro naše tělo, přesto že nejsou počítány mezi základní minerály.

 • rozpuštěny v kyselině fulvové pro snadné trávení, vstřebávání a přijetí
 • pečlivě vyživují buňky pro pocit životní pohody
 • kyselina fulvová pomáhá absorbovat pouze takové množství, jaké tělo umí využít
 • jejich nedostatek způsobuje šedivění vlasů, vrásky a další projevy stárnutí

Nutriční informace

Velikost porce: 3 kapsle

Počet porcí v balení: 30

Vláknina:                            <1g                                         1%

 

Množství v porci % DDD
**Vitamín A 5000 IU 100%
*Vitamín B1 25 mg 1560%
*Vitamín B2 25 mg 1380%
*Vitamín B3 35 mg 175%
*Vitamín B5 60 mg 1200%
*Vitamín B6 50 mg 2500%
*Vitamín B12†† 6 mcg 100%
*Folát 400 mcg 100%
*Vitamín C 100 mcg 150%
*Vitamín D3 800 iu 200%
*Vitamín E 100 iu 665%
**Vitamín K2 6 mcg 10%
*Biotin 100 mcg 33%
*Vápník 20 mg 2%
*Zinek 7,5 mg 70%
 *Měď 1,5 mcg 10%
*Chróm 120 mcg 100%
*Mangan 2 mg 100%
*Draslík 20 mg 1%
*Selen 70 mcg 33%
*Hořčík 10 mg 3%

†Procenta doporučené denní dávky jsou stanovena podle stravovacího plánu o 2000 kaloriích. Vaše denní dávka se může lišit v závislosti na Vašem kalorickém výdeji. Hodnoty doporučené denní dávky měřeny v době balení produktu.

*Z organického rostlinného zdroje.

**Z rostlinného zdroje.

†† Mehtylcobalarnin B12